Зима. Лютий місяць. Холод…
Усе це реалії нашого сьогодення, а тому важливо тримати себе у тонусі, поповнюючи запаси мінералів та вітамінів свого організму. Інакше не буде внутрішньої краси.
Для нас важливо аби довкола було красиво. Краса — це коли ти здоровий та сповнений енергії. Голова генерує фантастичні ідеї, які не терпиться втілити у життя!
Тому, ми АТП 16363 International Cargo Delivery, оголошуємо четвер — Днем фруктів та вітамінів, аби бути здоровими та красивими.
![](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/vit2-768x1024.jpeg)