+38 (057) 714-40-31

01

Послуги
ТДВ «АТП 16363»

Компанія ТДВ «АТП 16363» успішно працює на ринку вантажних автомобільних перевезень з 1984 року та є лідером серед автотранспортних компаній України. Ми надаємо послуги з перевезення вантажів містами України та Європи.

До Ваших послуг – наш 38-річний досвід організації внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень. Ми добре знаємо цей ринок, знаємо його плюси, знаємо і «підводне каміння» автоперевезень.

01

Доставка продуктів харчування

Danone: Alpro, Actimel; ABInBevEFES: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau; «Сільпо», «Бон Буассон», «METRO», «Щедро», «Бювет», «Лукас», «Хортиця», «Наш молочник» (Старокостянтинів), «Селянське» (Люстдорф), «ROSHEN», «Millennium» (Malby). Пиво: «Staropramen», «Stella Artois», «Bud», «Чернігівське», «Рогань», «Chill», «Corona Extra», «Beck's», «Taller», «Янтарь», «Жигулівсьске», «Franziskaner», «Spaten», « Velkopopovický Kozel». «Nestle»: «KitKat», «Maggi», «Nescafe», «Nesquik». Тютюнові вироби: «Parliament», «Marlboro», «BOND», «Chesterfield», «LM», «Philip Morris», «President».

02

Доставка товарів народного вжитку

«Королівський смак», «АТБ», Comfy, ROZETKA.

03

Доставка ізотермічних товарів

«Наша Ряба»; МХП (Миронівський хлібопродукт); «Lactalis»: President, Lactel, «Лактонiя», «Фаннi» и «Галичина» (молочні продукти).

02

Власний
автопарк

ТДВ «АТП 16363» має власний автопарк сучасних автомобілів. Щорічно ми купуємо новий рухомий склад, який відповідає останнім стандартам екологічності.

80

автомобілів з напівпричепами Schmitz, Kogel, Michieletto (тентованими, ізотермічними, рефрижераторами об’ємом
86-92 м³)

99


автомобілів різних марок із широким діапазоном вантажопідйомності

Рефрижератори

Компанія ТДВ «АТП 16363» здійснює рефрижераторні перевезення вантажів та товару, що швидко псується, містами України та Європи. Ми беремо участь у постачанні торгових мереж свіжими та якісними продуктами харчування. Усі авторефрижератори обладнані високочутливими термостатами. Вони не допускають розморожування продукції, що транспортується. До обслуговування автомобілів з рефрижераторами допускаються лише досвідчені фахівці, які регулярно проходять медкомісію.

Ізотермічні вантажівки

Транспортування вантажів, що швидко псуються, які іноді називають режимними, здійснюють з дотриманням особливих вимог. До автомобілів, які призначені для виконання такого завдання, відноситься рефрижератор та ізотермічний фургон.

Герметична конструкція корпусу дозволяє під час ізотермічних перевезень довго зберігати всередині ту температуру, яку отримали вироби в процесі обробки.

Вантажоперевезення ізотерму найкраще підійдуть для переміщення свіжих продуктів харчування, кондитерських виробів, прохолодних напоїв, лікарських препаратів, живих рослин та лакофарбових виробів.

03

Експеди

ційні 
рішення

Ми здійснюємо низку дій спрямованих на забезпечення та виконання своєчасної доставки товарів

Оформлення товаросупровідної та транспортної документації;

Організація виконання вантажно-розвантажувальних робіт;

Перевезення
товарів;

Вантажопереробка та зберігання (складування вантажу);

Охорона та супровід вантажу;

Виконання розрахунків платежів;

Консультування та інформаційний супровід (включаючи відстеження розташування вантажу).

service001
04

Сервісне
обслуговування техніки

Ремонт вантажного транспорту

— гарантійне обслуговування та ремонт напівпричепів Schmitz; — гарантійне обслуговування та ремонт осей та елементів підвіски SAF; — обслуговування та ремонт автомобілів Volvo, DAF, MAN, МАЗ та КАМАЗ; — перевірка та регулювання сходження, геометрії осей автопоїзда на лазерному обладнанні Josam; — заміна масел і фільтрів на всіх марках автомобілів, заправка ЦСМ; — комп'ютерна діагностика та ремонт елементів пневмосистем: Wabco, Knorr.

Шиномонтаж

— ремонт автошин матеріалами «TECH»; — шиномонтаж, балансування.

Миття вантажного транспорту

Ізотермічні вантажівки

Транспортування вантажів, що швидко псуються, які іноді називають режимними, здійснюють з дотриманням особливих вимог. До автомобілів, які призначені для виконання такого завдання, відноситься рефрижератор та ізотермічний фургон.

Герметична конструкція корпусу дозволяє під час ізотермічних перевезень довго зберігати всередині ту температуру, яку отримали вироби в процесі обробки.

Вантажоперевезення ізотерму найкраще підійдуть для переміщення свіжих продуктів харчування, кондитерських виробів, прохолодних напоїв, лікарських препаратів, живих рослин та лакофарбових виробів.

05

Інвестуємо у професіоналізм

0116363 Grow Hub

Навчальний хаб для дорослих – вільний простір для навчання та розвитку. На території компанії буде відкрито навчальний HUB загальною площею 120 кв. Вже сьогодні співробітники компанії активно навчаються та розвиваються.

Щорічно ми проводимо стратегічні сесії, на яких підбиваємо підсумки та плануємо свою стратегію на рік, щомісяця співробітники компанії зустрічаються з коучем у групах та індивідуально, щотижня проходить внутрішнє навчання. Простір буде відкритий не тільки для співробітників, але і для всіх бажаючих, слідкуйте за новинами компанії

serv03

02Автошкола, підвищення кваліфікації

Професійна школа для водіїв, теорія та практика, покращення навичок та підвищення кваліфікації. Для того, щоб вирощувати професійних водіїв у 2019 році на території АТП було відкрито Автошколу для навчання водіїв категорії СЕ. Навчання проходить у два етапи: теоретична частина у вигляді лекцій від професіоналів галузі та практична частина, де водії можуть удосконалити свої навички керування під керівництвом професійних інструкторів-водіїв. Усі випускники отримують сертифікати. Найкращим випускникам пропонується працевлаштуванням у компанії.

serv04

03Робота з наставниками

Для водіїв з мінімальним стажем передбачено навчання та роботу під керівництвом досвідченого наставника. У компанії є співробітники, які пропрацювали у компанії понад 10 років, проїхали понад 100 тисяч кілометрів та є професіоналами своєї справи. У рамках стажування нових співробітників є програма наставництва - новий співробітник має можливість запозичити досвід, підвищити свій професіоналізм та швидше адаптуватися до компанії.

serv05
06

Додаткові
послуги

Складування / зберігання

Загальна площа території компанії 9 га, з якої складська площа для зберігання вантажів 2 га. На даний момент компанія надає територію для зберігання вантажів великим українським та міжнародним компаніям.

Оренда офісних приміщень

На території АТП розташована 7-поверхова будівля загальною площею понад 5000 квадратних метрів; площа одного поверху – 800 квадратних метрів. Наша компанія надає офісні приміщення в оренду. Ремонтні канікули та умови оренди обговорюються індивідуально.