Edit Template
+38 (095) 868-55-98 - Директор
Edit Template
01

Послуги
ТДВ «АТП 16363»

Компанія успішно працює на ринку вантажних автомобільних перевезень з 1984 року. Ми надаємо послуги з перевезення вантажів містами Украіни та Европи.

За цей час ми добре вивчили можливості та «підводне каміння» ринку автоперевезень і пропонуємо клієнтам оптимальні рішення.

01

Доставка продуктів харчування

Danone: Alpro, Actimel; ABInBevEFES: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau; «Сільпо», «Бон Буассон», «METRO», «Щедро», «Бювет», «Лукас», «Хортиця», «Наш молочник» (Старокостянтинів), «Селянське» (Люстдорф), «ROSHEN», «Millennium» (Malby). Пиво: «Staropramen», «Stella Artois», «Bud», «Чернігівське», «Рогань», «Chill», «Corona Extra», «Beck's», «Taller», «Янтарь», «Жигулівсьске», «Franziskaner», «Spaten», « Velkopopovický Kozel». «Nestle»: «KitKat», «Maggi», «Nescafe», «Nesquik». Тютюнові вироби: «Parliament», «Marlboro», «BOND», «Chesterfield», «LM», «Philip Morris», «President».

02

Доставка товарів народного вжитку

«Королівський смак», «АТБ», Comfy, ROZETKA.

03

Доставка ізотермічних товарів

«Наша Ряба»; МХП (Миронівський хлібопродукт); «Lactalis»: President, Lactel, «Лактонiя», «Фаннi» и «Галичина» (молочні продукти).

02

Власний
автопарк

ТДВ «АТП 16363» має власний автопарк сучасних автомобілів. Щорічно ми купуємо новий рухомий склад, який відповідає останнім стандартам екологічності.

80

автомобілів з напівпричепами Schmitz,  (тентованими, ізотермічними, рефрижераторами об’ємом 86-92 м³)

99


автомобілів різних марок із широким діапазоном вантажопідйомності

Рефрижератори

Компанія ТДВ «АТП 16363» здійснює рефрижераторні перевезення вантажів та товару, що швидко псується, містами України та Європи. Ми беремо участь у постачанні торгових мереж свіжими та якісними продуктами харчування. Усі авторефрижератори обладнані високочутливими термостатами. Вони не допускають розморожування продукції, що транспортується. До обслуговування автомобілів з рефрижераторами допускаються лише досвідчені фахівці, які регулярно проходять медкомісію.

Ізотермічні вантажівки

Транспортування вантажів, що швидко псуються, які іноді називають режимними, здійснюють з дотриманням особливих вимог. До автомобілів, які призначені для виконання такого завдання, відноситься рефрижератор та ізотермічний фургон.

Герметична конструкція корпусу дозволяє під час ізотермічних перевезень довго зберігати всередині ту температуру, яку отримали вироби в процесі обробки.

Вантажоперевезення ізотерму найкраще підійдуть для переміщення свіжих продуктів харчування, кондитерських виробів, прохолодних напоїв, лікарських препаратів, живих рослин та лакофарбових виробів.

03

Експедиційні 

рішення

Ми своєчасно доставляємо вантажі до пункту призначення і пропонуємо сучасні логістичні рішення

Оформлення товаросупровідної та транспортної документації

Організація виконання вантажно-розвантажувальних робіт

Перевезення
товарів

Вантажопереробка та зберігання, складування вантажу

Охорона та супровід вантажу

Виконання розрахунків платежів

Консультування та інформаційний супровід, включаючи відстеження розташування вантажу

service001
04

Сервісне
обслуговування техніки

Ремонт вантажного транспорту

— гарантійне обслуговування та ремонт напівпричепів Schmitz;
— гарантійне обслуговування та ремонт осей та елементів підвіски SAF;
— обслуговування та ремонт автомобілів Volvo, DAF, MAN, МАЗ та КАМАЗ;
— перевірка та регулювання сходження, геометрії осей автопоїзда на лазерному обладнанні Josam;
— заміна масел і фільтрів на всіх марках автомобілів, заправка ЦСМ;
— комп'ютерна діагностика та ремонт елементів пневмосистем: Wabco, Knorr.

Шиномонтаж

— ремонт автошин матеріалами «TECH»; — шиномонтаж, балансування.

Миття вантажного транспорту

05

Додаткові
послуги

Складування / зберігання

Загальна площа території компанії 9 га, з якої складська площа для зберігання вантажів 2 га. На даний момент компанія надає територію для зберігання вантажів великим українським та міжнародним компаніям.

Оренда офісних приміщень

На території АТП розташована 7-поверхова будівля загальною площею понад 5000 квадратних метрів; площа одного поверху – 800 квадратних метрів. Наша компанія надає офісні приміщення в оренду. Ремонтні канікули та умови оренди обговорюються індивідуально.