![new001](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/new001-pvwisaqujz66608d3jifhegawchamt1jop40yf45ts.jpeg)
![new002](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/new002-pvwisaqujz66608d3jifhegawchamt1jop40yf45ts.jpeg)
![new003](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/new003-pvwisaqujz66608d3jifhegawchamt1jop40yf45ts.jpeg)
![new004](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/new004-pvwisaqujz66608d3jifhegawchamt1jop40yf45ts.jpeg)
![new005](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/new005-pvwisaqujz66608d3jifhegawchamt1jop40yf45ts.jpeg)
![new006](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/new006-pvwisaqujz66608d3jifhegawchamt1jop40yf45ts.jpeg)
Попередній
Наступна
У грудні 2019 року ми відкрили оновлений офіс компанії! Затишні робочі місця стали новорічним подарунком для працівників.
![](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/new001-1024x576.jpeg)
У новому офісі є все необхідне для комфортної роботи, все обладнане за останнім словом техніки: зона відпочинку, кухня та open-space. Новосілля відбулося згідно з усіма традиціями.
![](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/new005-1024x670.jpeg)
У помешкання першою пустили кішку, директор перерізав червону стрічку, а співробітники відзначили цю радісну подію келихом шампанського.
Відкриття нового офісу – свідчення успішного розвитку компанії, особливої мобілізованості персоналу, виникнення нових ідей та погляду на ринок та наших майбутніх досягнень.