+38 (057) 714-40-31

Edit Template

Логістика під час війни

9 листопада 2022 р. в Києві відбувся Ukrainian Logistics Forum 2022 “ПЕРЕФОРМАТУВАННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ. Модернізація транспортної і складської логістики та оперативна адаптація до критичних умов. Практичний досвід, кейси та напрацювання”

Комерційний директор ТДВ “АТП 16363” Костянтин Афанасьєв та Керівник відділу логістики ТДВ “АТП 16363” Євгеній Єрьоменко відвідали форум та поділилися тим, що їх найбільше зацікавило. 

У виступі Євгена Власенко, першого заступника директора “Епіцентр К”,  дізналися про розбудову логістики гуманітарного штабу Києва при КМДА, як перевантажити об’єми вантажів більше 500 тисяч тонн. 

Від Артема Попєнова, директора з виробництва, логістики та клієнтського сервіса “PepsiCo Україна” почули історію перебудови логістики ТОВ компанії  “Сандора”.  Це дозволило ще гнучкіше планувати перевезення АТП – 16363 для кращої взаємодії з нашими клієнтами. 

Виступ футуролога та Генерального директора Групи компаній Advanter Group Андрія Длігача вразив найбільше. Він поділився концепцією логістики майбутнього. Адже ми поки не використовуємо логістичний потенціал України, а це може бути логістичний центр Європи, з розбудовою великих логістичних хабів у Києві, Одесі, Львові, Сумах та Харкові. Працюємо для реалізації цієї сміливої мрії! 

Вдячні за проведений форум організаторам, компанії “Бізнес Самміт”, адже зараз такі заходи та бізнес-зустрічі мають особливу цінність. 

На фотографіях з представниками компаній – клієнтів ТДВ “АТП – 16363”: 

Зліва направо: 
Афанасьєв Костянтин, Комерційний директор ТДВ «АТП-16363» 
Дудін Володимир, Директор з логістики, Володимир-Волинська птахофабрика 
Зліва направо:
Афанасьєв Костянтин, Комерційний директор ТДВ «АТП-16363» 
Пономаренко Анастасія, фахівець із проведення транзакцій із закупівель та підтримки операційних процесів, Procurement Analyst Jacobs Douwe Egberts Ukraina
Недашківська Ольга, старший фахівець із закупівель категорій логістики, складських послуг та непрямих матеріалів / Senior Buyer Logistics, Warehousing, HR/IS, UA&EECA Jacobs Douwe Egberts Ukraina
Єрьоменко Євгеній, Керівник відділу логістики ТДВ «АТП-16363»