+38 (057) 714-40-31

Edit Template

День Автомобіліста

Наша компанія АТП 16363 International Cargo Delivery відзначає день автомобіліста, адже він стосується тих, хто почувається комфортно і легко за кермом машини, чия робота пов’язана з перевезенням пасажирів і регулярними поїздками, а також усіх, хто ремонтує наших “коней” і керує автотранспортними підприємствами, виконуючи свій професійний обов’язок.

Ми не залишилися осторонь та привітали своїх співробітників. Водіям ми виплатили на картку, невеликий грошовий презент, а нашим однолюбам, які пропрацювали понад 5 років у компанії, ми подарували фірмові жилети.

Саме свято «День автомобіліста та шляховика» набуло статусу офіційного державного професійного свята 1993 року невдовзі після розпаду СРСР. 13 жовтня 1993 року, у столиці України у місті Києві, перший президент України Л. М. Кравчук «на підтримку ініціативи працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства України», підписав Указ № 452/93 «Про день автомобіліста та шляховика», який наказував відзначати це свято в останню неділю жовтня.

Проте історія цього професійного свята починається набагато раніше — 1 жовтня 1980 року, коли Президія Верховної Ради Союзу Радянських Соціалістичних Республік видала Указ № 3018-Х «Про святкові та пам’ятні дні», в якому, серед іншого, наказувавли заснувати у СРСР, в останню неділю жовтня «День автомобіліста» (він був більш відомий, як «День водія»).

Українська влада зробила це свято спільним для водіїв та шляховиків, можливо намагаючись таким чином зробити так, щоб між водіями та шляховиками запанували дружба та взаєморозуміння.

Багато чого пройшло вже з дня заснування цього свята, як у сфері автобудування, так і в самому принципі водіння, і це не може не радувати. Ось і ми хочемо радувати наших співробітників класними та зручними подарунками — і це лише початок. Далі більше, вище та крутіше!