Кожної останньої п’ятниці листопада в Україні відзначають День логіста. І хоча свято неофіційне, його не можна залишити без уваги.
![](https://static.tildacdn.com/tild6533-3461-4535-b634-313636623634/59686BF2-8B1E-4FAE-B.jpeg)
Адже логісти — це ті, хто знає про перевезення все: де і що купити, як і куди доставити. Зробити це в найкоротші терміни та з мінімальними витратами. Вони координують пересування товарів від місця виробництва до місця реалізації. Саме від роботи логіста залежить, якою буде кінцева вартість постачання.
За будь-яких, навіть дуже непередбачених обставин, фахівці з логістики вміють забезпечити доставку товару строго за призначенням і точно вчасно. Їм байдужі проблеми з митницею, поломки автомобілів, ремонти доріг та затримки літаків. Адже хороший логіст завжди має запасний план.