![st001](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/st001.jpeg)
![st002](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/st002.jpeg)
![st003](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/st003.jpeg)
![st004](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/st004.jpeg)
27 лютого у двох харківських вишах ми зібрали студентів профільних спеціальностей, щоб розповісти про майбутнє логістики та поточний стан справ у галузі.
Світлана Стрєляная, Head of the Board ATP 16363 International Cargo Delivery, говорила про стан великого бізнесу, про те, які тренди та зміни чекають галузь у майбутньому, з якими викликами стикається компанія щодня і які навички та компетенції має мати автологістична компанія аби задовольняти потреби клієнтів.
Аліна Баженова, стратегічний маркетолог, автор Trend book про майбутнє «FUTURE», розповіла про один день із життя у 2032 році, про те, в якому світі ми житимемо через 10 років і що це означає для нас сьогодні.
Микола Зіганшин, Logistic Department ТДВ «АТП 16363» International Cargo Delivery, відверто відповів на сім питань, що стосуються очікувань та реальності роботи у великій автологістичній компанії.