![partn001](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn001-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
![partn002](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn002-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
![partn003](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn003-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
![partn004](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn004-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
![partn005](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn005-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
![partn006](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn006-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
![partn007](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn007-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
![partn008](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn008-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
![partn009](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn009-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
![partn010](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/partn010-pvwisaqujz48ll9scw02h8m9l9r0asbiuufe2cx92w.jpeg)
Попередній
Наступна
У листопаді 2019 року ми вперше провели зустріч із партнерами компанії за всі 35 років її існування.
![](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/prt001-1024x683.jpeg)
Зустріч відбулася у конференц-залі готелю Hyatt Regency Kiev. Почалася вона з лекції засновника та співвласник групи компаній «Автологістика» Павла Гайдая про сучасні розробки у сфері вантажоперевезень.
Світлана Стрєляная розповіла про те, в якій реальності знаходитись велика автологістична компанія сьогодні.
![](https://atp16363.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/prt002-1024x683.jpeg)
Активна дискусія про те, що очікує галузь у 2020 році, планування роботи, обговорення основних перешкод у розвитку. Усі партнери брали активну участь, говорили свої побажання до перевізника. Завершилася зустріч гала-вечерею та спілкуванням у неформальній обстановці.