Послуги
ТДВ «АТП 16363»
Швидкі та надійні вантажоперевезення
01
Компанія ТДВ «АТП 16363» успішно працює на ринку вантажних автомобільних перевезень з 1984 року та є лідером серед автотранспортних компаній України.
Ми надаємо послуги з перевезення вантажів містами України та Європи.


До Ваших послуг – наш 38-річний досвід організації внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень. Ми добре знаємо цей ринок, знаємо його плюси, знаємо і «підводне каміння» автоперевезень.
Services
01
Доставка продуктів харчування
Danone: Alpro, Actimel; ABInBevEFES: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau; «Сільпо», «Бон Буассон», «METRO», «Щедро», «Бювет», «Лукас», «Хортиця», «Наш молочник» (Старокостянтинів), «Селянське» (Люстдорф), «ROSHEN», «Millennium» (Malby). Пиво: «Staropramen», «Stella Artois», «Bud», «Чернігівське», «Рогань», «Chill», «Corona Extra», «Beck's», «Taller», «Янтарь», «Жигулівсьске», «Franziskaner»,
«Spaten», « Velkopopovický Kozel». «Nestle»: «KitKat», «Maggi», «Nescafe», «Nesquik». Тютюнові вироби: «Parliament», «Marlboro», «BOND», «Chesterfield», «LM», «Philip Morris», «President».
02
Доставка товарів народного вжитку
«Королівський смак», «АТБ», Comfy, ROZETKA.
03
Доставка ізотермічних товарів
«Наша Ряба»; МХП (Миронівський хлібопродукт); «Lactalis»: President, Lactel, «Лактонiя», «Фаннi» и «Галичина» (молочні продукти).
Власний автопарк
ТДВ «АТП 16363» має власний автопарк сучасних автомобілів. Щорічно ми купуємо новий рухомий склад, який відповідає останнім стандартам екологічності.
Швидкі та надійні вантажоперевезення
02
80
автомобілів з напівпричепами Schmitz, Kogel, Michieletto (тентованими, ізотермічними, рефрижераторами об'ємом
86-92 м³)
99
автомобілів різних марок із широким діапазоном вантажопідйомності
About
Рефрижератори
Компанія ТДВ «АТП 16363» здійснює рефрижераторні перевезення вантажів та товару, що швидко псується, містами України та Європи. Ми беремо участь у постачанні торгових мереж свіжими та якісними продуктами харчування. Усі авторефрижератори обладнані високочутливими термостатами. Вони не допускають розморожування продукції, що транспортується. До обслуговування автомобілів з рефрижераторами допускаються лише досвідчені фахівці, які регулярно проходять медкомісію.
Ізотермічні вантажівки
Транспортування вантажів, що швидко псуються, які іноді називають режимними, здійснюють з дотриманням особливих вимог. До автомобілів, які призначені для виконання такого завдання, відноситься рефрижератор та ізотермічний фургон.

Герметична конструкція корпусу дозволяє під час ізотермічних перевезень довго зберігати всередині ту температуру, яку отримали вироби в процесі обробки.

Вантажоперевезення ізотерму найкраще підійдуть для переміщення свіжих продуктів харчування, кондитерських виробів, прохолодних напоїв, лікарських препаратів, живих рослин та лакофарбових виробів.
Експедиційні
рішення
Швидкі та надійні вантажоперевезення
03
Services
Ми здійснюємо низку дій спрямованих на забезпечення та виконання своєчасної
доставки товарів
/
Оформлення товаросупровідної та транспортної документації;
/
Організація виконання вантажно-розвантажувальних робіт;
/
Перевезення товарів;
/
Вантажопереробка та зберігання (складування вантажу);
/
Охорона та супровід вантажу;
/
Виконання розрахунків платежів;
/
Консультування та інформаційний супровід (включаючи відстеження розташування вантажу).
03
Сервісне обслуговування техніки
04
Швидкі та надійні вантажоперевезення
— гарантійне обслуговування та ремонт напівпричепів Schmitz;
— гарантійне обслуговування та ремонт осей та елементів підвіски SAF;
— обслуговування та ремонт автомобілів Volvo, DAF, MAN, МАЗ та КАМАЗ;
— перевірка та регулювання сходження, геометрії осей автопоїзда на
лазерному обладнанні Josam;
— заміна масел і фільтрів на всіх марках автомобілів, заправка ЦСМ;
— комп'ютерна діагностика та ремонт елементів пневмосистем: Wabco, Knorr.
Ремонт вантажного транспорту
Миття вантажного транспорту
— ремонт автошин матеріалами «TECH»;
— шиномонтаж, балансування.
Шиномонтаж
Інвестуємо у
професіоналізм
Швидкі та надійні вантажоперевезення
05
Services
01
16363 Grow Hub
Навчальний хаб для дорослих – вільний простір для навчання та розвитку. На території компанії буде відкрито навчальний HUB загальною площею 120 кв. Вже сьогодні співробітники компанії активно навчаються та розвиваються.

Щорічно ми проводимо стратегічні сесії, на яких підбиваємо підсумки та плануємо свою стратегію на рік, щомісяця співробітники компанії зустрічаються з коучем у групах та індивідуально, щотижня проходить внутрішнє навчання. Простір буде відкритий не тільки для співробітників, але і для всіх бажаючих, слідкуйте за новинами компанії
02
Автошкола, підвищення кваліфікації
Професійна школа для водіїв, теорія та практика, покращення навичок та підвищення кваліфікації.
Для того, щоб вирощувати професійних водіїв у 2019 році на території АТП було відкрито Автошколу для навчання водіїв категорії СЕ. Навчання проходить у два етапи: теоретична частина у вигляді лекцій від професіоналів галузі та практична частина, де водії можуть удосконалити свої навички керування під керівництвом професійних інструкторів-водіїв. Усі випускники отримують сертифікати. Найкращим випускникам пропонується працевлаштуванням у компанії.
03
Работа с наставниками
Для водителей с минимальным стажем предусмотрено обучение и работа под руководством опытного наставника.
В компании есть сотрудники, которые проработали в компании более 10 лет, проехали более 100 тысяч километров и являются профессионалами своего дела. В рамках стажировки новых сотрудников есть программа наставничества - новый сотрудник имеет возможность перенять опыт, повысить свой профессионализм и быстрее адаптироваться в компании.
Додаткові послуги
Швидкі та надійні вантажоперевезення
06
Services
Складування / зберігання
Загальна площа території компанії 9 га, з якої складська площа для зберігання вантажів 2 га.
На даний момент компанія надає територію для зберігання вантажів великим українським та міжнародним компаніям.
Оренда офісних приміщень
На території АТП розташована 7-поверхова будівля загальною площею понад 5000 квадратних метрів; площа одного поверху – 800 квадратних метрів. Наша компанія надає офісні приміщення в оренду. Ремонтні канікули та умови оренди обговорюються індивідуально.